Avrupa’nın Karanlığından İslam’ın Aydınlığına (İslamı Seçenler)

Allah, iman edenlerin velisi (dostu ve destekçisi)dir. Onları karanlıklardan nura çıkarır; inkâr edenlerin velileri ise tağut’tur. Onları nurdan karanlıklara çıkarırlar. İşte onlar, ateşin halkıdırlar, onda süresiz kalacaklardır. (Bakara/257)

Avrupa toplumunun manevi çöküntü içinde yaşıyor olmasını hazmedemeyen bazı çevreler çektiğimiz videolardan rahatsız olarak bize küfür ve hakaretler ediyorlar.
“Sanki bizim ülkemiz daha mı iyi?” diyerek kendi yaşadıkları ülkeyi bile aşağılayacak kadar Avrupa medeniyetine hayran olan bu şuursuz karakterlere Avrupa’nın Karanlığından İslam’ın Aydınlığına geçen 5 kardeşimizin hidayet videolarını altyazılı seyrinize sunarak cevap veriyoruz.
Videomuzu izleyip paylaşırsanız Vahşi Batıya karşı fikir mücadelemize destek vermiş olursunuz.
Selam ve dua ile.

Batı Hakkında Videolarımız: https://bit.ly/2BUXDct
İslam Dünyası Videolarımız: https://bit.ly/2E22bAn
Manevi Konular: https://bit.ly/2RvvbDx
Haberler: https://bit.ly/2ODwpxP
Bilgi (Nedir? – Tarihi): https://bit.ly/2pD3UCm

Sosyal Medya Hesaplarımız:
https://www.facebook.com/dogruyolmetin
https://www.twitter.com/dogruyolmetin
https://www.instagram.com/dogruyolmetin

Web Site:
https://www.metindogruyol.com

YouTube platformu üzerinden yayınladığımız videolar ile İslam Dünyası ve Batı Medeniyeti hakkında pek söylenmemiş konuları gündem etmeye çalışıyoruz. Batı dünyasının teknolojide ileri olduğu kadar manevi alanda geri kalmışlığını ibretle aktardığımız videolardan sürekli haberdar olmak istiyorsanız kanalımıza abone olmayı sakın unutmayın!

Bir yanıt yazın