Huzur İçin YOGAYA Gerek Yok

Müslümanları savaşarak/cihad ile yenemeyeceklerini anlayan düşman ülkelerimizi fesada uğratmak için bizleri dini, tarihi ve kültürel bağlarımızdan kopartmak istiyor.

Çok ağır bedeller ödedikten sonra bu şeytani tuzağın farkına varan Müslümanlar artık sessizliklerini bozup fikirsel anlamda da mücadelelerine başlamak ve bu alanda da güçlenmek zorundadır.

Cinsiyet eşitliği adı altında ülkemize eşcinselliği yaymak isteyenler bir yandan,

Ramazan ayında sapkın kıyafetleri ile yürüyüş yapmak isteyen eşcinseller ve travestiler (LGBT) bir yandan,

Şarap ile dünya markası olmak isteyenler bir yandan,

Ülkede çıplaklar kampı yapanlar bir yandan,

Sanat adı altında bin bir türlü fuhşiyatı yayanlar bir yandan,

ve vahşi batıyı medeniyet timsali sananlar bir yandan bize karşı topluca ahlaki bir savaş başlatmış durumda.

Şimdi de eş cinselliği normalleştirmek için kitap yazan ve türlü türlü rezaleti ile medyaya yansıyan bir yazarın MEB onayı ile okullarda yoga dersi vereceği gündemimize düştü.

Kusura bakmasınlar ama ben çocuklarımı böyle bir saçmalığı dinlemeleri için yollamam ve çevremdeki herkese bu işin saçmalığı ve sonucunun felaket yaymayı kendime görev bilirim.

Verilecek ders ders değil ki dersi verecek kişide ders alınacak birisi değil.

Mevcut yönetim kadrosundaki yetkililer toplumun inanç ve değerlerini referans almaları gerekirken her kesimi memnun edebilmenin derdinde olduğu için kim ne proje ile gelirse tepki görmemek için hemen onay veriyor sanki!

YOGA NE Kİ?

Yoga dedikleri şey aslında batıl bir dinin ibadetlerindendir.

Müslümanların böyle bir şeye uymaları ibadet açısından yanlış olmasının yanında ihtiyaç duyacakları bir uygulamadan değildir.

Çünkü yoganın sağlayacağı iddia edilen faydalar zaten dinimizce bize öğretilmiş ve ruhsal huzura bedensel rahatlığa çokça yer verilmiştir.

Kendi dinlerinden uzaklaşmış insanları medeniyeti batıda araması gibi huzuru da yogada aramasından başka bir şey değildir.

Bir kaç ayet…

Onlar, iman etmiş ve gönülleri Allah’ın zikriyle sükûnete ermiş olanlardır. Şunu iyi bilin ki; kalpler ancak Allah’ı zikretmekle, anmakla huzura kavuşur!.. (RAD Suresi, 28.Ayet)

(Bu Kur’an) ayetlerini iyiden iyiye düşünüp tefekkür etsinler ve temiz akıl sahipleri öğüt alsınlar diye sana indirdiğimiz mübarek bir kitaptır. (SAD, 29. Ayet)

İman edip yararlı işler yapanların, Rableri tarafından hak olarak Muhammed’e indirilen Kur’ana inananların günahlarını Allah örtmüş ve hallerini düzeltmiştir. (MUHAMMED, 2.Ayet)

Haber ve yazılar:

https://www.yeniakit.com.tr/haber/mebden-skandal-ustune-skandal-etcep-bitti-yoga-basladi-612769.html

https://www.yenisafak.com/yazarlar/hayrettinkaraman/mebden-ogrencilere-yoga-dersi-2049301

https://www.yeniakit.com.tr/haber/etcepten-sonra-yoga-skandali-etcep-bitti-yoga-basladi-611926.html

GOOGLE

Bir yanıt yazın